خمیردندان طبیعی

خمیردندان طبیعی جایگزین بسیار سالم‌تری برای خمیردندان‌های معمولی است. امروزه تفاوت خمیردندان طبیعی و گیاهی موجب تمایز و تعدد در سلیقه افراد برای خرید این محصولات شده است. اما لازم است تفاوت خمیردندان طبیعی و گیاهی تبیین شود. خمیردندان‌های با برچسب گیاهی، از ترکیبات کاملا گیاهی چه به صورت ارگانیک و چه غیر ارگانیک تولید شده اند. اما در خمیردندان طبیعی، از ترکیبات کاملا طبیعی به صورت گیاهی و معدنی و به دور از هرگونه مواد شیمیایی مضر استفاده شده است.

از طرف دیگر، خمیردندان های طبیعی و معمولی نیز تفاوت هایی دارند. برخی از مردم تصور می‌کنند که استفاده از خمیردندان طبیعی، به اندازه خمیردندان‌های معمولی دندان‌ها را تمیز نمی‌کند. با این حال بسیاری از خمیردندان‌های طبیعی قدرت پاک‌کنندگی برابر با خمیردندان معمولی بدون هیچ‌گونه افزودنی و ناخالصی، را دارند. با دقت بر مواد و ترکیبات استفاده شده در خمیردندان ها می توان به تفاوت آن ها پی برد. همچنین با توجه به این نکته می توان صحت و درستی برچسب های طبیعی یا گیاهی بودن خمیردندان ها را دانست.

شرکت دانش بنیان ژیران دارو، اولین تولیدکننده خمیردندان‌های طبیعی با برند تجاری آلفادنت است. این شرکت با جایگزینی ماده طبیعی آلفاپاینن به عنوان نگهدارنده و آنتی‌باکتریال کاملا طبیعی در خمیردندان‌های خود، بهترین ترکیب خمیردندان‌های طبیعی را ثبت اختراع نموده است.

نتیجه گیری

محصولات طبیعی، مواد و ترکیبات شیمیایی و مضر را از زندگی حذف می کنند. بر این اساس خمیردندان‌های طبیعی نیز عاری از مواد مضر و شیمیایی بوده و برای دندان‌های حساس بی خطرند. البته باید توجه نمود که برندها محصولات خود را بر اساس تعاریف خاص خود طبیعی می نامند. اما برای یافتن بهترین محصول، بایستی به برچسب محصولات و ترکیبات آن قبل از خرید توجه نمود. خمیردندان‌های طبیعی آلفادنت در این زمینه بسیار شفاف و سلامت محور عمل نموده است. مطالعه ترکیبات این محصول، به آگاهی مصرف کننده از سلامت آن بسیار کمک می نماید. امکان خرید این محصول به صورت اینترنتی با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آلفادنت فراهم شده است.

خمیردندان طبیعی

ویدیوی آشنایی با آلفادنت

آلفادنت چگونه متولد شد؟!
بهتر است ابتدا بدانیم الفادنت به چه معناست؟
آلفادنت از دو بخش آلفا و دنت تشکیل شده است.دنت معنی دندان را داشته و هماهنگی دقیقی با فعالیت شرکت در حیطه دهان و دندان دارد. آلفا نیز برداشتی زیبا از اسم عصاره ای به نام آلفاپاینن است.آلفاپاینن ترکیب فعال و اصلی اسانس صمغ درخت بنه، (بیش از ۹۵ درصد) است.