خمیردندان طبیعی کامپلت

خمیردندانی طبیعی
با طعم و رایحه طبیعی

استفاده از اسانس طبیعی صمغ درخت ون “آلفاپاینن” به عنوان جایگزین مناسب برای ترکیبات شیمیایی آنتی میکروبی و نگهدارنده با خواص طبیعی آنتی میکروبی (باکتری، ویروس و قارچ)، نگهدارندگی، ضد التهابی و ترمیم کنندگی در محصولات بهداشت دهان و دندان می‌باشد. 

بنه (Atlantica Pistacia) یک نوع درخت از خانواده آنکاردیاسه (Ancardiaceae) است که عمدتا در مناطق غربی (کوه‌های زاگرس) مشاهده می‌شود. این درخت منبع عمده‌ای از یک نوع صمغ است که به‌واسطه خواص ضدباکتریایی، ضدقارچی و ضدالتهابی طبیعی بطور سنتی در درمان ناراحتی‌های گوارشی و ترمیم ضایعات و زخم‌های پوستی استفاده شده است. ترکیب فعال و اصلی صمغ درخت بنه، آلفا پاینن (بیش از ۹۵ درصد) است که در مطالعات مختلف اثرات آنتی اکسیدانی و ضدمیکروبی و ضد التهابی آن مورد بررسی قرار گرفته و اثبات شده است.

آلفاپاینن یک ترکیب مونوترپنی است که به واسطه ساختار فیزیکی و شیمایی خاص خود دارای خواصضدمیکروبی (باکتری، قارچ و ویروس) قوی و خاص، نگهدارندگی و ترمیم کنندگی طبیعی است. مطالعات مختلف نشان داده است که آلفاپاینن بر فعالیت و بقای میکروبی با مکانیسم‌های متعددی تاثیر می‌گذارد.

خمیردندان کامپلت آلفادنت حاوی آلفاپاینن و سدیم فلوراید دارای ویژگی های منحصربفرد زیر می‌باشد: حاوی نگهدارنده طبیعی، آنتی میکروبی (ویروس، قارچ، باکتری) طبیعی و طعم‌دهنده طبیعی. رفع بوی بد دهان و اثرات پاک کنندگی موثر دندان و لثه، ممانعت از تشکیل پلاک و جرم بر روی دندان از قابلیت های ویژه این خمیردندان می باشد. همچنین سبب سفیدکنندگی و درخشان کنندگی و تقویت مینای دندان می شود.

لیست علاقه مندی ها 0