خمیردندان طبیعی کامپلت

خمیردندانی طبیعی
با طعم و رایحه طبیعی

استفاده از اسانس طبیعی صمغ درخت ون “آلفاپاینن” به عنوان جایگزین مناسب برای ترکیبات آنتی میکروبی و نگهدارنده شیمیایی با خواص طبیعی آنتی میکروبی (باکتری، ویروس و قارچ)، نگهدارندگی، ضد التهابی و ترمیم کنندگی در محصولات بهداشت دهان و دندان میباشد.

ون (Atlantica Pistacia) یک نوع درخت از خانواده آنکاردیاسه (Ancardiaceae) است که عمدتا در مناطق غربی (کوههای زاگرس) مشاهده میشود. این درخت منبع عمدهای از یک نوع صمغ است که بهواسطه خواص ضدباکتریایی، ضدقارچی و ضدالتهابی طبیعی بطور سنتی در درمان ناراحتیهای گوارشی و ترمیم ضایعات و زخمهای پوستی استفاده شده است. ترکیب فعال و اصلی صمغ درخت ون، آلفا پاینن (بیش از ۹۵ درصد) است که در مطالعات مختلف اثرات آنتی اکسیدانی و ضدمیکروبی و ضد التهابی آن مورد بررسی قرار گرفته و اثبات شده است.

آلفاپاینن یک ترکیب مونوترپنی است که به واسطه ساختار فیزیکی و شیمایی خاص خود دارای خواصضدمیکروبی (باکتری، قارچ و ویروس) قوی و خاص، نگهدارندگی و ترمیم کنندگی طبیعی است. مطالعات مختلف نشان داده است که آلفاپاینن بر فعالیت و بقای میکروبی با مکانیسم‌های متعددی تاثیر می‌گذارد.

 

خمیردندان کامپلت آلفادنت حاوی آلفاپاینن و سدیم فلوراید دارای ویژگی های منحصربفرد زیر میباشد:

مواد نگهدارنده ای مانند بنزوات سدیم و پارابن به خمیر دندان اضافه می شود تا مانع از رشد باکتری های فاسد کننده در آن شود. اما این مواد برای سلامتی بدن مضر هستند و می توانند اختلال هورمونی و خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهند. حذف محصولات حاوی پارابن، باعث کاهش ریسک ابتلا به سرطان شده و به حفظ تعادل هورمونی بدن کمک میکند. آلفاپاینن یک ترکیب طبیعی است که دارای خواص آنتی میکروبی (باکتری، قارج، ویروس) و نگهدارنده طبیعی است. محصولات آلفادنت فاقد پارابن و مواد نگهدارنده شیمیایی هستند.

لیست علاقه مندی ها 0