خوش آمدید. چطوری میتونیم کمکتون کنیم ؟

ما تضمین می کنیم که اطلاعات شما از جمله اطلاعات حساس ارسالی توسط شما هم بصورت آنلاین و هم آفلاین محافظت می شود. در حالی که شما پرداخت را انجام می دهید ، صفحه با استفاده از بهترین نرم افزار رمزگذاری در صنعت – SSL امن ، رمزگذاری شده و محافظت می شود. از روش های پرداخت زیر می توانید یکی از موارد دلخواه را انتخاب کنید. آلفادنت لذت طعم طبیعت

ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در وبسایت آلفادنت موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی آلفادنت به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

بروی هر یک از محصولات نحوه ی مصرف آن درج شده است .

بله محصولات طبیعی آلفادنت بدون گلوتن هستند.

بله خمیردندان آلفادنت یک محصول کاملا طبیعی است به دلیل وجود ۹۸ درصد  ترکیبات طبیعی که در ساخت خمیردندان استفاده شده است .. خمیردندان آلفادنت جز محدود خمیردندان طبیعی درجهان است .

بعد از سفارش و تایید نهایی پرداخت ما محصول خود را درسه روز کاری تحویل شما عزیزان می دهیم

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه دیگر امکان لغو وجود ندارد

خیر، در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت آلفادنت با شما تماس خواهند گرفت.

 

بله؛  اما هدف آلفادنت این است که شما یک خرید آسان و لذتبخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان ما پاسخ گوی شما خواهند بود.

 

آلفاپاینن یک ترکیب طبیعی مونوترپنی و ماده موثره اصلی اسانس صمغ درخت بنه است. این ماده شگفت انگیز به واسطه ساختار فیزیکی و شیمایی خاص خود دارای خصوصیات منحصر بفردی شامل خاصیت آنتی میکروبی طبیعی (شامل باکتری، قارچ و ویروس)، نگهدارنده طبیعی، طعم دهنده طبیعی و ضد التهاب طبیعی است. این ترکیب از پوسیدگی سطح دندان و التهاب لثه جلوگیری کرده و موجب پاک کنندگی موثر دندان و لثه و تقویت مینای دندان می گردد.

بله تمام محصولات طبیعی آلفادنت بدون پارابن هستند