شرکت دانش بنیان “ژیران دانش پژوهان فناور” پس از تاسیس، بصورت استارت آپ فعالیت خود را بر روی نمونه سازی و سپس تجاری سازی ایده استفاده از آلفاپاینن در خمیردندان و جایگزین نمودن آن به جای نگهدارنده و ترکیبات آنتی باکتریال موجود، شروع نمود. پس از نمونه سازی، محصول دانش بنیان رشد و سپس در پارک علم و فناوری مستقر گردید. اولین محصول این شرکت بر اساس این استارت آپ، به عنوان پایلوت، تحت عنوان “آلفا دانان” وارد بازار گردید و پس از دریافت بازخوردها، تولید آلفادنت با فرمولاسیون بهینه تر کلید خورد.

قبل
بعدی

این شرکت ملاحظات زیست محیطی را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده و بر این باور است که با قرارگیری در جایگاه خود از هارمونی طبیعت میتوان زندگی سالم تری داشت.


امید است با تلاش های بیشتر در مسیر آرمان های برند، با توسعه روز افزون محصولات، گام های موثرتری در راستای دستیابی به بهداشت و سلامت جامعه برداشت.

“آلفادنت” با جایگزین کردن اسانس صمغ درخت بنه (آلفا پاینین) به جای نگهدارنده ها و ترکیبات آنتی باکتریال شیمیایی مضر (مانند پارابن ها و تریکلوزان)، توانسته است محصولی سالم تر برای جامعه باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، خواص ضد قارچی و ضد التهابی و ترمیم کنندگی آن ارزشهای افزوده ای برای سلامت، پیشگیری و ترمیم دهان و دندان ایجاد کرده است. در کنار این موارد، مزه و بوی خاص این عصاره در مدل کامپلت که همان مزه و بوی سقز میباشد برای علاقه مندان به سقز خوشایند میباشد. این مزه و بو در محصولات خمیردندان های تولید شده در دنیا، تک و منحصر بفرد بوده و تجربه جدیدی برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.