خمیردندان طبیعی کودکان بدون فلوراید

خمیردندان ژله ای طبیعی کودکان با طعم موز بدون فلوراید، غنی شده با پروتئین شیر

والدین به بهانه ی موقتی بودن دندان های کودکان اهمیت زیادی به سلامت و نظافت آنها نمی دهند که چنین طرز فکری اشتباه است. بهتر است از همان کودکی فرزند دلبندتان را به بهداشت دهان و دندان با انتخاب مسواک و خمیر دندانی مناسب سوق دهید، تا در آینده دندان هایی سالم داشته باشند. در اکثر خمیر دندان های کودک از موادی همچون فلوراید که در مقادیر بالا سمی است، کف کننده های شیمیایی، مواد نگهدارنده و آنتی باکتریال شیمیایی استفاده می شود. بنابراین، درصورت بلعیدن خمیردندان در حین مسواک زدن سبب ایجاد مسمومیت در کودکان می شود.

با توجه به اینکه بکارگیری محصولات حاوی فلوراید برای کودکان می تواند موجب مسمومیت شود، بهتر است کودکان از محصولات فاقد فلوراید استفاده کنند. خمیردندان مینیون آلفادنت با ترکیبات فاقد فلوراید بهترین گزینه برای مصرف کودکان است و بلعیدن آن ضرری برای کودک ندارد. خمیردندان ژله ای طبیعی کودک آلفادنت حاوی پروتیٔین شیر است که ضمن محافظت از دندان های شیری، به رشد و تقویت دندانهای دایٔم هم کمک خواهد کرد. از دیگر نقاط قوت این خمیردندان استفاده از کف کننده طبیعی به جای کف کننده شیمیایی سدیم لوریل سولفات (SLS) است. استفاده منظم از خمیردندان آلفادنت باعث محافظت از مینای دندان، استحکام و افزایش مقاومت لثه ها می شود. تمام محصولات آلفادنت حاوی ترکیبات فاقد گلوتن و فرآورده های حیوانی هستند. بر اساس تأییدیه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC)، پارابن موجود در خمیردندان و سایر محصولات آرایشی-بهداشتی از راه پوست یا بلعیدن  وارد بدن شده و عوارض ناگواری برجای میگذارد. اختلال هورمونی و خطر ابتلا به سرطان، از جمله عوارض و مضرات پارابن موجود در خمیر دندان و محصولات آرایشی هستد.

مواد نگه دارنده مانند بنزوات سدیم و پارابن جهت جلوگیری از رشد باکتری های فاسد کننده به خمیردندان اضافه می شود. اما این مواد برای سلامتی بدن مضر هستند و می توانند اختلال هورمونی و خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهند. حذف پارابن در محصولات بهداشتی دهان و دندان، باعث کاهش ریسک ابتلا به سرطان شده و به حفظ تعادل هورمونی بدن کمک میکند. آلفاپاینن یک ترکیب مونوترپنی طبیعی است که دارای خواص آنتی میکروبی (باکتری، قارج، ویروس) و نگهدارندگی طبیعی است. محصولات آلفادنت حاوی آلفاپاینن و  فاقد مواد نگهدارنده شیمیایی هستند.

لیست علاقه مندی ها 0