خمیردندان طبیعی بدون فلوراید مانترا

خمیردندان طبیعی
بدون فلوراید

خمیردندان مانترا آلفادنت خمیردندانی بدون فلوراید است. این خمیردندان قدرت تمیزکنندگی بالایی داشته و به طور موثری آلودگی و بقایای مواد غذایی را از روی دندانها پاک میکند. همچنین در این محصول از ترکیبات مفیدی همچون آلفاپاینن استفاده شده است که به سفید شدن و جلوگیری از پوسیدگی دندان کمک میکند
همیشه از ترکیب فلوراید و آب به عنوان یک ماده موثر در جلوگیری از پوسیدگی دندانها استفاده میشده است، اما در سالهای اخیر شیوع بیماری فلویٔوروزیس که به علت مصرف زیاد فلوراید ایجاد میشود، به صورت لکههایی برروی دندان ظاهر و به ساختمان دندان صدمه میزند، باعث شده است که طرفداران استفاده از خمیردندان بدون فلوراید روز به روز افزایش یابند. خمیردندان مانترا آلفادنت بدون فلوراید است. آلفاپاینن با مکانیسمهای متعددی بر فعالیت و بقای میکروارگانیسمهای مضر تاثیر گذاشته و نهایتا باعث از بین بردن باکتریهای مضر دندانی شده و از پوسیدگی دندان جلوگیری میکند.

مواد نگه دارنده مانند بنزوات سدیم و پارابن جهت جلوگیری از رشد باکتری های فاسد کننده به خمیردندان اضاقه می شود. اما این مواد برای سلامتی بدن مضر هستند و می توانند اختلال هورمونی و خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهند. حذف پارابن در محصولات بهداشتی دهان و دندان، باعث کاهش ریسک ابتلا به سرطان شده و به حفظ تعادل هورمونی بدن کمک میکند. آلفاپاینن یک ترکیب مونوترپنی طبیعی است که دارای خواص آنتی میکروبی (باکتری، قارج، ویروس) و نگهدارندگی طبیعی است. محصولات آلفادنت فاقد آلفاپاینن و مواد نگهدارنده شیمیایی هستند.

لیست علاقه مندی ها 0