دسته‌هاهمه

چگونه دندان خود را طبیعی سفید کنیم ؟

خمیردندان طبیعی آلفادنت

خمیر دندان طبیعی سفید کننده

دندان‌ها یکی از اجزای مهم در زیبایی فرد و تاثیرگذار در برقراری ارتباط وی با دیگران است اغلب وقتی با شخصی حرف می‌زنیم که دندان‌های زیبا و سفیدی دارد از مصاحبت با او و دیدن لبخندش لذت می‌بریم.
امروزه راهکار‌های فراوانی برای سفید کردن دندان‌ها و درخشندگی ان‌ها وجود دارد مانند : جرم‌گیری، بلیچینگ، لمینت، کامپوزیت و …

ولی هر کدام از ما سعی می‌کنیم قبل از این که گزینه مجبور به انتخاب گزینه دکتر و مطب شویم با کارهایی که هزینه ی کمتر داشته و حتی فاقد اثرات منفی است به زیبایی دندان خود کمک کنیم.

یکی از روش‌های سفیدی دندان استفاده از خمیر دندان طبیعی سفید کننده است.

سفید کردن طبیعی دندان

البته انتخاب محصولی که موثر و طبیعی باشد اهمیت زیادی دارد.

بر اساس سخنان پزشکان در حیطه کارکرد سفیدکننده ها، خمیردندان‌های سفیدکننده دارای مواد ساینده و پاک‌کننده صابونی و قوی هستند که موجب تمیزی، سفیدی و شفافیت دندان‌ها می‌شوند. این خمیردندان‌ها با نظر دندان‌پزشک، برای دندان‌های سالم و قوی مناسب هستند اما برای دندان‌هایی که دارای پوسیدگی‌های متعدد و مینای ضعیف هستند، مناسب‌ نیستند.

نظر دندانپزشک مهم است !

 

خمیر دندان طبیعی سفید کننده ی آلفادنت
خمیر دندان طبیعی سفید کننده ی آلفادنت

البته این نکته حائز اهمیت است که استفاده از بسیاری از خمیردندان‌های سفید کننده بهتر است با پیشنهادات و تحت نظارت دندانپزشک استفاده شود. زیرا استفاده ی زیاد و نادرست می‌تواند با نتایج منفی ای همراه باشد. به عقیده‌ی متخصصان قبل از استفاده از این محصولات بهتر است به دندانپزشک مراجعه کنید تا دلیل سفید نبودن و یا سفید نشدن دندان‌هایتان بررسی شود. عوامل زیادی در بد رنگی دندان‌ها دخالت دارند، از جمله کثیفی دندان‌ها، جرم دندانی و مصرف دخانیات.

اما در بیشتر موارد، عامل اصلی جنس دندان های شماست. اگر جنس دندان های شما به نوعی باشد که رنگ آن زرد باشد، نمی‌توان کار زیادی برای سفید کردن آن‌ها انجام داد و استفاده ی مکرر از این محصولات کمک زیادی به سفید آنها نخواهد کرد. بلکه نتیجه ای جز حساس شدن دندان‌ها نسبت به سرما، گرما و مواد غذایی نخواهد بود. بنابراین بهتر است قبل از استفاده از چنین محصولاتی به دندانپزشک مراجعه کنید.

برای مثال یکی از توصیه‌ها این است که اگر می‌خواهید از خمیردندان‌های سفید کننده استفاده کنید باید یکی در میان استفاده کنید یعنی؛ یک دوره خمیردندان سفید کننده بزنید بعد که تمام شد یک دوره از خمیردندان معمولی استفاده کنید تا مینای دندان‌ها آسیب نبیند و مواد ساینده آن، مینای دندان‌ها را از بین نبرد.

بهترین نحوه استفاده از خمیر دندان سفید کننده

همچنین اگر می‌خواهید از این خمیردندان‌ها استفاده کنید باید تنها یک بار در روز به کار برید و این یک بار بهتر است که صبح ها باشد چون خمیردندان‌های سفید کننده حاوی موادی است که بهتر است شب در دهان باقی نمانند وچون این گونه مواد مخاط دهان را می‌سوزاند اگر هنگام صبح از آن استفاده کنید تاثیر بهتری خواهد داشت.

این نوع خمیر دندان حاوی مواد ساینده‌ای است که دندان‌ها را با زدودن لکه‌ها از روی سطح دندان، سفید و درخشان می‌کند، برای خنثی کردن اثر سایندگی مینای دندان می‌توانید از خمیردندان‌های معمولی حاوی فلوراید استفاده کنید.

کارکرد خمیردندان های سفید کننده

البته باید توجه داشت که اغلب خمیردندان‌های سفید کننده لکه‌های رنگی که روی دندان ایجاد می‌شوند را از بین می‌برند.
کار خمیردندان‌های سفیدکننده فقط این است که لکه‌های روی سطوح خارجی دندان‌ها را که در اثر چای، قهوه، سیگار و… ایجاد می‌شوند، پاک کنند و نمی‌توانند رنگ طبیعی آنها را تغییر دهند، اما بسیاری از این خمیردندان‌ها حاوی اجزای کوچکی با خاصیت سایشی هستند که مینای دندان را می‌سایند بنابراین لایه خارجی دندان برداشته و لایه زیری که سفیدتر است، دیده می‌شود.

به همین دلیل تاکید می‌شود که در استفاده ان نباید افراط شود. زیرا در صورت استفاده ی زیاد ان درخشندگی دندان‌ها و مینای دندان از بین می‌رود و دیگر تشکیل نمی‌شود و نبود مینای دندان هم بعد از گذشت مدتی باعث پوسیدگی خواهد شد.

راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید آسیب‌های آن را به حداقل کاهش دهید. برای این کار از یک خمیردندان سفیدکننده ملایم و مسواک بسیار نرم استفاده کنید تا خاصیت سایندگی آن را کاهش دهید. درضمن به طور مرتب از این خمیردندان استفاده نکنید و گاهی خمیرهای معمولی را جایگزین آن کنید. درضمن بهتر است از خمیرهای حاوی فلوراید استفاده کنید که به تقویت مینای دندانتان کمک می‌کنند.

اکنون که به شناخت نسبی از خمیردندان‌های سفید کننده و شیوه ی فعالیت ان‌ها رسیدیم، باید انتخابی داشته باشیم که کمترین خطر را برای سلامت دندان‌های ما داشته باشد. پیشنهاد ما به شما در این زمینه خمیردندان سفید کننده آلفادنت است.

چرا خمیر دندان طبیعی سفید کننده آلفادنت؟!

خمیردندان سفید کننده ی آلفادنت
خمیردندان سفید کننده ی آلفادنت

همانطور که گفتیم خمیردندان‌های سفید کننده می‌توانند اثرات مضر سایشی داشته  و حاوی ترکیبات شیمیایی مضر باشند.اما در اینجا میخواهیم شمارا با محصولی اشنا کنیم که ۹۸ درصد طبیعیت و فاقد اثرات سایشی مضر است.
خمیردندان سفید کننده الفادنت دارای انتی‌باکتریال و ضد‌التهاب طبیعی است.این خمیردندان فاقد تری کلوزان، پارابن، هیدروکسی آپایتایت و گلوتن است.

ترکیبات فعال خمیردندان سفید کننده الفادنت متشکل از آلفاپاینن و سدیم فلوراید است.این محصول فاقد هر گونه نگهدارنده ی شیمیایی است و همانطور که گفتیم با بیشترین درصد طبیعی بودن می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

خمیردندان سفیدکننده الفادنت موجب سفید شدن و درخشندگی هر چه بیشتر دندان شما شده و علاوه بر اینکه فاقد هر گونه اثر سایشی مضر است تقویت کننده مینای دندان نیز هست.این خمیردندان از دندان،های شما به خوبی محافظت کرده و زیبایی را به دندان،های شما هدیه میدهد.

برای خرید این محصول طبیعی اینجا کلیک کنید و زیبایی را به دندان‌های خود هدیه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =